Movies
Ratings
69- D-WarRated ★ 3.0
FriendRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 4.0
Crows Zero IIRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
The Way HomeRated ★ 3.0
JumperRated ★ 3.0
ArmageddonRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Blue StreakRated ★ 5.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.0
The TransporterRated ★ 4.0
Drunken MasterRated ★ 5.0