Titles you rated
Fists of LegendRated ★ 5.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 3.0
Shaun of the DeadRated ★ 4.0
Battle: Los AngelesRated ★ 4.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 4.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 4.0
The Mummy ReturnsRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
ChawRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 3.0- The CureRated ★ 2.0
Battlefield HeroesRated ★ 3.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.0
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 3.0
The MummyRated ★ 3.0
DerangedRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
GloveRated ★ 4.0
Children...Rated ★ 3.0