Series
Ratings
42
As You Stood ByRated ★ 3.0
UnorthodoxRated ★ 4.0
AsuraRated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
The Lincoln Lawyer Season 2Rated ★ 3.5
The Lincoln Lawyer Season 1Rated ★ 3.5
Hot SpotRated ★ 3.5
The Uncanny Counter Season 2: Counter PunchRated ★ 2.5
Sweet Home Season 2Rated ★ 3.0
The Brothers SunRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
La PalmaRated ★ 3.0
CassandraRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 4.0
The GuestRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Ginny & Georgia Season 3Rated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Ozark Season 4 Part 1Rated ★ 3.5