Movies
Ratings
182 The President's BarberRated ★ 3.0 The President's BarberRated ★ 3.0
 The CoreRated ★ 3.0 The CoreRated ★ 3.0
 G.I. Joe: RetaliationRated ★ 3.5 G.I. Joe: RetaliationRated ★ 3.5
 Castaway on the MoonRated ★ 3.5 Castaway on the MoonRated ★ 3.5
 The ConjuringRated ★ 3.5 The ConjuringRated ★ 3.5
 Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 4.0 Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 4.0
 I Am Number FourRated ★ 2.5 I Am Number FourRated ★ 2.5
 Hoodwinked!Rated ★ 3.5 Hoodwinked!Rated ★ 3.5
 Resident Evil: ExtinctionRated ★ 3.0 Resident Evil: ExtinctionRated ★ 3.0
 District 13: UltimatumRated ★ 4.0 District 13: UltimatumRated ★ 4.0
 Suspect XRated ★ 3.5 Suspect XRated ★ 3.5
 Resident Evil: AfterlifeRated ★ 2.0 Resident Evil: AfterlifeRated ★ 2.0
 Step Up RevolutionRated ★ 3.0 Step Up RevolutionRated ★ 3.0
 Resident Evil: ApocalypseRated ★ 2.5 Resident Evil: ApocalypseRated ★ 2.5
 Jurassic Park IIIRated ★ 5.0 Jurassic Park IIIRated ★ 5.0
 26 YearsRated ★ 3.0 26 YearsRated ★ 3.0
 Billy ElliotRated ★ 3.5 Billy ElliotRated ★ 3.5
 The Blind SideRated ★ 4.0 The Blind SideRated ★ 4.0
 Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.0 Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.0
 Porco RossoRated ★ 5.0 Porco RossoRated ★ 5.0