Movies
Ratings
143
Hunter KillerRated ★ 3.5
Northern Limit LineRated ★ 3.0
Operation ChromiteRated ★ 3.5
NopeRated ★ 4.0
The ExorcistRated ★ 4.5
The Travelling Cat ChroniclesRated ★ 2.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 0.5
American SniperRated ★ 4.5
TakenRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 3.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.5
The ThroneRated ★ 4.5
The RevenantRated ★ 4.5
Don't BreatheRated ★ 4.0
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 3.5
SplitRated ★ 2.5
AladdinRated ★ 3.0
JokerRated ★ 3.5
Finding NemoRated ★ 4.0