Titles you rated
Pacific RimRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 3.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 4.0
King KongRated ★ 2.0
The IncrediblesRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 4.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 2.0
The Golden CompassRated ★ 1.0
HelplessRated ★ 4.0
The ClientRated ★ 5.0
2012Rated ★ 3.0
Late BlossomRated ★ 5.0
Billy ElliotRated ★ 1.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 2.0
The Face ReaderRated ★ 4.0