Titles you rated
Look BackRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 4.0
Detective Conan: Black Iron SubmarineRated ★ 3.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 1.5
Jurassic World RebirthRated ★ 1.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 4.5
Past LivesRated ★ 3.5
The Rat CatcherRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 5.0
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
The MarvelsRated ★ 0.5
Doctor Who: Wild Blue YonderRated ★ 3.5- Doctor Who: The Star BeastRated ★ 1.0
Death on the NileRated ★ 3.0
PoisonRated ★ 4.0
The SwanRated ★ 3.5
The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 3.5