Movies
Ratings
385
The LobsterRated ★ 4.0
WarcraftRated ★ 2.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
Marriage BlueRated ★ 2.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 3.5
CarolRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.0
Love Guide for DumpeesRated ★ 3.0
SpectreRated ★ 2.5
War HorseRated ★ 4.0
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 4.5