Movies
Ratings
54
AladdinRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 4.0
Mean GirlsRated ★ 3.0
The Little MermaidRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 3.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Midnight FMRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
The ClientRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Step UpRated ★ 5.0