Titles you rated
World War ZRated ★ 3.0
Drunken MasterRated ★ 4.0
Crying FistRated ★ 3.0
Pacific RimRated ★ 5.0
Man of SteelRated ★ 4.0
Jackass Number TwoRated ★ 5.0
Hide and SeekRated ★ 2.0- Take OffRated ★ 3.0
Hi! Dharma!Rated ★ 4.0
The Simpsons MovieRated ★ 3.0
Shaolin SoccerRated ★ 2.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 5.0
Jurassic Park IIIRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 2.0
BattleshipRated ★ 5.0
He's on DutyRated ★ 2.0
Perfect GameRated ★ 5.0
Starship TroopersRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 5.0
District 13: UltimatumRated ★ 5.0