Titles you rated
Hello, SchoolgirlRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 4.5
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
AlienRated ★ 4.0
Blade: TrinityRated ★ 5.0
Final Destination 2Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
2012Rated ★ 3.0
Despicable MeRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 5.0
The HostRated ★ 4.0
ChronicleRated ★ 3.0
Toy Story 2Rated ★ 5.0
InsidiousRated ★ 5.0
The MummyRated ★ 5.0
The TargetRated ★ 3.0
The Fatal EncounterRated ★ 5.0
Saw IIIRated ★ 5.0
Saw IVRated ★ 5.0