Movies
Ratings
103
The Daughters of FireRated ★ 4.0
Our ManRated ★ 4.0- Godard Is HereRated ★ 4.5
Fallen LeavesRated ★ 4.5
The Match Factory GirlRated ★ 4.0
The 400 BlowsRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
License to LiveRated ★ 4.0
You Burn MeRated ★ 3.5
CaravaggioRated ★ 3.5
Still LifeRated ★ 4.5
Small, Slow but SteadyRated ★ 4.0
IntimaciesRated ★ 4.0
I Love Thee for GoodRated ★ 4.0
Like Nothing HappenedRated ★ 4.5
Heaven is Still Far AwayRated ★ 4.0
Touching the Skin of EerinessRated ★ 4.0
ShadowsRated ★ 5.0
The Long HolidayRated ★ 4.0
IconoclasmRated ★ 4.0