Series
Ratings
180
Hidden LoveRated ★ 3.5
The Girl DownstairsRated ★ 1.5- Love Live! School Idol ProjectRated ★ 5.0
- Love Live! School Idol ProjectRated ★ 4.0
Word of HonorRated ★ 4.0
The UntamedRated ★ 4.5
NARUTORated ★ 5.0
Kaiju No. 8Rated ★ 3.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 5.0
Wind BreakerRated ★ 3.0
Heaven Official's BlessingRated ★ 4.5
Heaven Official's BlessingRated ★ 4.0
Link Click Season 2Rated ★ 5.0
Link ClickRated ★ 4.0
Kakegurui TwinRated ★ 3.5
A Sign of AffectionRated ★ 1.5
Tsurune: The Linking ShotRated ★ 5.0
Tsurune: Kazemai High School Kyudo Club Season 1Rated ★ 4.5
Kaguya-sama: Ultra RomanticRated ★ 4.0
Paradox Live The AnimationRated ★ 3.5