Movies
Ratings
164
The UnforgivenRated ★ 4.0
BedevilledRated ★ 4.0
Deja VuRated ★ 5.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 3.0
Taken 2Rated ★ 4.0
TroyRated ★ 4.0
District B13Rated ★ 4.0
Resident EvilRated ★ 5.0
The Life of David GaleRated ★ 5.0
TrainspottingRated ★ 5.0
Legends of the FallRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 5.0
ShooterRated ★ 4.0
Judge DreddRated ★ 4.0
DriveRated ★ 4.0
Bad BoysRated ★ 4.0
RedRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
True LiesRated ★ 4.0