Movies
Ratings
20
Fast FiveRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
A Frozen FlowerRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
QuickRated ★ 3.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 4.0