Titles you rated
The PittRated ★ 4.5
The HeirsRated ★ 3.5
Keizoku 2: SPECRated ★ 3.5
The Handmaid's TaleRated ★ 4.0
Money GameRated ★ 4.0
Pop Star Academy: KATSEYERated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.0
Pyramid GameRated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.0
WATCHERRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 4.5
What Comes After LoveRated ★ 2.5- Love in the Big CityRated ★ 3.0
High School Mystery ClubRated ★ 4.0- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 3.5
A Shop for KillersRated ★ 4.5
Formula 1: Drive to Survive Season 4Rated ★ 4.0