Movies
Ratings
698
Kung Fu Panda 2Rated ★ 2.0
SkyfallRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 3.5
ScarfaceRated ★ 3.5
Farewell My ConcubineRated ★ 4.5
Mission: ImpossibleRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 5.0
Operation ChromiteRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 3.5
The FortressRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Ready Player OneRated ★ 4.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
The Day the Earth Stood StillRated ★ 2.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
V.I.P.Rated ★ 3.5
Keys to the HeartRated ★ 4.0