Series
Ratings
65- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
Mob Psycho 100Rated ★ 4.0
Mob Psycho 100 IIRated ★ 3.5
Mob Psycho 100 Ⅲ Season 3Rated ★ 5.0- 데스노트Rated ★ 4.0
Never Have I EverRated ★ 4.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 1.0
Kanojo wa Kirei dattaRated ★ 3.0
Earth ArcadeRated ★ 4.0
The GuestRated ★ 4.5
Taxi DriverRated ★ 3.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 5.0
Crime Scene 3Rated ★ 4.0
Kuroko's BasketballRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5