Titles you rated
Memoir of a SnailRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 4.5
FrankensteinRated ★ 3.5
Farewell, Saranghae, FarewellRated ★ 4.0
Irma VepRated ★ 4.0
The Woman in the White CarRated ★ 3.5
HilmaRated ★ 3.5
BorderRated ★ 4.0- The Final SemesterRated ★ 4.0
Famous Last Words: Dr.Jane GoodallRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 3.5
It Was Just an AccidentRated ★ 4.5
Bayside ShakedownRated ★ 4.0
3670Rated ★ 3.5
Still WalkingRated ★ 3.5
SiratRated ★ 3.5
Hear Me: Our SummerRated ★ 2.5
Left-Handed GirlRated ★ 3.0
Call Me by Your NameRated ★ 3.0
The FriendsRated ★ 3.5