Series
Ratings
28
FenceRated ★ 3.5
Beautiful LifeRated ★ 4.0
Hayabusa ShobodanRated ★ 3.5
Let's Go Karaoke!Rated ★ 3.0
Long VacationRated ★ 4.0
Play It Cool, GuysRated ★ 3.0
Good Luck!!Rated ★ 4.0
Bayside ShakedownRated ★ 4.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 4.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
Take Me: Memory ArcRated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Life's PunchlineRated ★ 4.0
Hot SpotRated ★ 3.5
Skip and LoaferRated ★ 4.0
Don't Waste Your Time, LoversRated ★ 3.0
Hakozume: Tatakau! Koban JoshiRated ★ 4.0