Titles you rated
The CrownRated ★ 4.0- DamoRated ★ 4.5
Painter of the WindRated ★ 4.0
OzarkRated ★ 4.0
Santa Clarita DietRated ★ 2.0
Penny DreadfulRated ★ 3.5
Penny DreadfulRated ★ 4.0
Penny DreadfulRated ★ 3.0
New GirlRated ★ 1.0- Louie Season 1Rated ★ 4.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.0
Under the DomeRated ★ 2.0
Under the DomeRated ★ 2.0
Under the DomeRated ★ 3.0
Altered CarbonRated ★ 2.0- SoulmateRated ★ 4.0
GrimmRated ★ 3.0
Marvel's Luke CageRated ★ 1.0
Lucky LouieRated ★ 4.5
HomelandRated ★ 4.0