Titles you rated
Final Destination 2Rated ★ 2.5
Hachi: A Dog's TaleRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 4.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 2.0
ContactRated ★ 5.0
InkheartRated ★ 4.0
The VowRated ★ 5.0
Hello BrotherRated ★ 4.0
BattleshipRated ★ 4.0
Step Up 3DRated ★ 3.0
Barefoot GibongRated ★ 4.0
The Prince of EgyptRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
Penguins of MadagascarRated ★ 4.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 0.5
P.S. I Love YouRated ★ 2.5
Begin AgainRated ★ 4.0