Movies
Ratings
31
BladeRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 4.0
Terminator SalvationRated ★ 3.0
AlienRated ★ 5.0
Kick-AssRated ★ 4.0
EquilibriumRated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 1.0
The AvengersRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 4.0
R-PointRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 1.0
The IncrediblesRated ★ 5.0