Titles you rated
Bullet TrainRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 4.5
Kill BoksoonRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.5
Nothing SeriousRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.5
My Sister's KeeperRated ★ 4.0
LifeRated ★ 2.5- Crayon Shin-chan: Shrouded in Mystery! The Flowers of Tenkazu AcademyRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Crash! Scribble Kingdom and Almost Four HeroesRated ★ 3.5
The Hangover Part IIRated ★ 4.5
CubeRated ★ 4.0
The HangoverRated ★ 5.0
Gangster HighRated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 4.0
My DictatorRated ★ 3.5- 18 - Eighteen NoirRated ★ 1.5
CocoRated ★ 4.5