Movies
Ratings
324
High SchoolRated ★ 5.0
Se7enRated ★ 3.5- MEATRated ★ 5.0
The World of UsRated ★ 3.5
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
All Hands on DeckRated ★ 5.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
CreepyRated ★ 5.0
Meek's CutoffRated ★ 5.0
MovingRated ★ 4.5
PassionRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.0
KikujiroRated ★ 4.5
Heaven is Still Far AwayRated ★ 4.5
Wendy And LucyRated ★ 5.0
Old JoyRated ★ 4.0
Rebel Without a CauseRated ★ 4.5