Titles you rated
A Star Is BornRated ★ 4.0
Enola HolmesRated ★ 2.0
Free GuyRated ★ 2.0
MinariRated ★ 3.0
CruellaRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
PielesRated ★ 2.5
365 DaysRated ★ 0.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 3.0
TallulahRated ★ 3.5
Young AdultRated ★ 3.0
A Street Cat Named BobRated ★ 3.5
Soul SurferRated ★ 3.0
To All the Boys P S I Still Love YouRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
A Serbian FilmRated ★ 1.5
6 UndergroundRated ★ 2.0
Men in Black InternationalRated ★ 3.5