Movies
Ratings
39
AsuraRated ★ 1.5
FLCL - ProgressiveRated ★ 3.0
Rascal Does Not Dream of a Sister Venturing OutRated ★ 3.0
The Birth of Kitaro: The Mystery of GeGeGeRated ★ 4.5
The 400 BlowsRated ★ 4.0
L' Etarnger Du PlageRated ★ 3.0
Psycho GoremanRated ★ 3.0- P1HRated ★ 0.5
Driver from HellRated ★ 0.5
Back to the FutureRated ★ 4.0
After LifeRated ★ 3.5
Love LetterRated ★ 5.0
Robot DreamsRated ★ 4.0
Feels Good ManRated ★ 3.5
Children of the SeaRated ★ 2.5
Fantastic PlanetRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 2.5
WhiplashRated ★ 3.0