Movies
Ratings
546
A Simple FavorRated ★ 4.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 4.0
OnceRated ★ 3.5
TranscendenceRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
Incredibles 2Rated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 5.0
Ready Player OneRated ★ 4.5
CocoRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
The LobsterRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 5.0
Lady MacbethRated ★ 3.5
The GiverRated ★ 5.0
Mr. NobodyRated ★ 5.0
MissingRated ★ 1.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.5
PaprikaRated ★ 3.0
Man on High HeelsRated ★ 3.5