Series
Ratings
33
Arcane Season 2Rated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 3.5
Death's GameRated ★ 4.5
MovingRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Cheer UpRated ★ 3.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
HawkeyeRated ★ 3.5
Loki Season 1Rated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 5.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 2.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5