Titles you rated
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 4.5
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 3.0
Memories of the AlhambraRated ★ 3.5
Our Beloved SummerRated ★ 3.5
Street Woman FighterRated ★ 3.0
BOFURI: I Don’t Want to Get Hurt, so I’ll Max Out My Defense.Rated ★ 4.5
Romance is a Bonus BookRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Clean With Passion For NowRated ★ 2.5- New Journey to the West Season 1Rated ★ 5.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.5
Soonpoong ClinicRated ★ 4.5
Hwang Jin YiRated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 3.5
Blue TowerRated ★ 4.0
True BeautyRated ★ 3.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.5