Movies
Ratings
276
Frankenstein : The Musical LiveRated ★ 3.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
WickedRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
- Omniscient ReaderRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Lilo & StitchRated ★ 3.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
MoneyRated ★ 2.5
FollowingRated ★ 2.5
DuneRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 0.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.5