Titles you rated
All About AnnaRated ★ 4.0
Love Is All You NeedRated ★ 3.0
Sweet NovemberRated ★ 4.0
Remember MeRated ★ 3.5
It Could Happen to YouRated ★ 4.0- To You From MeRated ★ 3.5
CheatersRated ★ 3.5- NatalieRated ★ 2.5
Crazy WaitingRated ★ 4.0
The Theory of EverythingRated ★ 4.0
New York, I Love YouRated ★ 4.0
My Love, My BrideRated ★ 4.0
Lovers of 6 YearsRated ★ 2.5
Man in LoveRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
SecretRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 3.5
17 AgainRated ★ 5.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0