Titles you rated
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
Emperor Wang GunRated ★ 2.5
Gwanggaeto, The Great ConquerorRated ★ 3.5
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
Jang Hee BinRated ★ 3.0
Empress CheonchuRated ★ 3.0
Lady StormRated ★ 3.5
Love of EveRated ★ 3.5
Five FingersRated ★ 2.5- The Clinic for Married Couples: Love and War Season 2Rated ★ 0.5
- The Clinic for Married Couples: Love and War Season 1Rated ★ 0.5
Orange MarmaladeRated ★ 2.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.5