Series
Ratings
289- Unknown SeoulRated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Nine PuzzleRated ★ 3.0
KarmaRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Melo MovieRated ★ 2.5
Family PlanRated ★ 3.5
Dear My FriendsRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 3.5- Bloody Game Season 3Rated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5- Good PartnerRated ★ 3.0
Death to Snow WhiteRated ★ 3.0- The FrogRated ★ 3.0
- O′PENing(오프닝) 2024 - 덕후의 딸Rated ★ 3.0
Queen of TearsRated ★ 2.5
My DearestRated ★ 4.0
Lovely RunnerRated ★ 3.5