Titles you rated
TranscendenceRated ★ 3.5
Alien: CovenantRated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5
InsidiousRated ★ 1.0
Paranormal ActivityRated ★ 1.0
La La LandRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5
SecretRated ★ 3.0- WishRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 4.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 3.5
Fantastic FourRated ★ 4.0