Titles you rated
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 3.5- The Melancholy of Haruhi SuzumiyaRated ★ 3.5
Can We Love?Rated ★ 3.5
LuciferRated ★ 2.0
9 End 2 OutsRated ★ 3.5
The Accidental CoupleRated ★ 1.5- Precious FamilyRated ★ 4.0
Can We Get Married?Rated ★ 3.5
Blue TowerRated ★ 2.0- Emperor of the SeaRated ★ 3.0
Two WeeksRated ★ 1.5- Ullabulla BluejjangRated ★ 1.0
Secret Love AffairRated ★ 2.5
Prime Minister and IRated ★ 1.0
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 1.5- Fairy CommiRated ★ 1.5
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 2.0
Fated to Love YouRated ★ 2.5
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 3.0
Soonpoong ClinicRated ★ 3.5