Series
Ratings
43
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 2.5
I Need Romance Season 3Rated ★ 4.0
Prosecutor PrincessRated ★ 5.0
Gu Family BookRated ★ 5.0
Secret LoveRated ★ 5.0
Missing YouRated ★ 3.5
White ChristmasRated ★ 4.0
High School King of SavvyRated ★ 4.0
Scent of a WomanRated ★ 4.0
History of a SalarymanRated ★ 5.0
Emergency CoupleRated ★ 4.0
Worlds WithinRated ★ 4.0
Marriage, Not DatingRated ★ 5.0
Protect the BossRated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
My PrincessRated ★ 5.0
City HunterRated ★ 4.5
GhostRated ★ 3.0- Brilliant LegacyRated ★ 5.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.0