Titles you rated
The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 3.5
The Apothecary DiariesRated ★ 3.5
DearestRated ★ 3.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0
My Life with the Walter Boys Season 2Rated ★ 2.5
My Life with the Walter Boys Season 1Rated ★ 2.5
Dance Dance DanseurRated ★ 3.0
Formula 1: Drive to Survive Season 1Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Mercy for NoneRated ★ 2.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.0
Orb: On the Movements of the EarthRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Bridgerton Season 3Rated ★ 3.0
Bridgerton Season 2Rated ★ 3.0