Titles you rated
CrankRated ★ 3.5
Pacific RimRated ★ 3.5
Knight and DayRated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 5.0
28 Days LaterRated ★ 4.5
The Devil's GameRated ★ 2.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.5
OrphanRated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 3.5
District 9Rated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 0.5
R-PointRated ★ 4.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
HancockRated ★ 4.0