Titles you rated
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.0
The Magnificent SevenRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.5
The NotebookRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
DetachmentRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 5.0
Love LetterRated ★ 4.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
Forever the MomentRated ★ 3.5
Pan's LabyrinthRated ★ 3.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 3.0
Despicable Me 2Rated ★ 4.0
High School Musical 2Rated ★ 3.5