Movies
Ratings
64
AssassinationRated ★ 3.5
Monsters UniversityRated ★ 4.0
Someone SpecialRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
Furious 7Rated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 4.0
AmélieRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 5.0
Letters to JulietRated ★ 3.5
NightcrawlerRated ★ 4.0
OnceRated ★ 4.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 2.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
A Werewolf BoyRated ★ 3.5
HerRated ★ 4.0
Rules of DatingRated ★ 2.5
Black SwanRated ★ 3.5