Titles you rated
1917Rated ★ 4.5
Jojo RabbitRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 3.5
JokerRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
ViceRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
The Last PrincessRated ★ 2.5
First ManRated ★ 3.0
Christopher RobinRated ★ 3.5
Ocean's EightRated ★ 3.5
The Princess DiariesRated ★ 1.0
The Shape of WaterRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
Steel RainRated ★ 4.0
Wild ChildRated ★ 2.5
The OutlawsRated ★ 3.5