Movies
Ratings
73
Digimon Adventure: Last Evolution KizunaRated ★ 3.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 2.5
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
Star Trek: BeyondRated ★ 4.0
Star TrekRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 3.5
Transformers: The Last KnightRated ★ 0.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
The Sheriff In TownRated ★ 2.5
The PrisonRated ★ 3.0
The KingRated ★ 3.5
Jason BourneRated ★ 4.5
WarcraftRated ★ 3.5
The HappeningRated ★ 2.0
SpyRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Absolutely AnythingRated ★ 2.0
DeadpoolRated ★ 4.0
Taken 3Rated ★ 3.5