Titles you rated
The Chronicles of EvilRated ★ 3.0
DisconnectRated ★ 3.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 2.5
No MercyRated ★ 3.5
OculusRated ★ 3.0
Attack on Titan: The Wings of FreedomRated ★ 3.0
Charlie's AngelsRated ★ 2.0
The SilencedRated ★ 0.5
My Annoying BrotherRated ★ 1.5
Romance of Their OwnRated ★ 2.0
Another Public EnemyRated ★ 3.0
Ju-on: The GrudgeRated ★ 3.5
A Walk Among the TombstonesRated ★ 2.5
The FivesRated ★ 2.5
JobsRated ★ 3.0
Deja VuRated ★ 3.0
Kamome DinerRated ★ 2.5
Underworld: EvolutionRated ★ 1.5
The MimicRated ★ 2.5
Face/OffRated ★ 4.0