Titles you rated
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.5
The WolverineRated ★ 3.0
UpRated ★ 3.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 4.5
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 2.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 3.0
SkyfallRated ★ 4.0
HitchRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 5.0
Hello GhostRated ★ 4.0
Hotel TransylvaniaRated ★ 3.0
School of RockRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Ice AgeRated ★ 4.5