Titles you rated
- Koby-KobyRated ★ 4.5
- TrickRated ★ 4.0
- TrickRated ★ 4.0
- Three Guys and Three GirlsRated ★ 4.5
- TrickRated ★ 4.5
- GokusenRated ★ 4.0
- Brave Police J-DeckerRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0- I Am a Singer Season 1Rated ★ 5.0
Go! AnpanmanRated ★ 4.5
Rurouni Kenshin: Wandering SamuraiRated ★ 4.0
Kindaichi Case FilesRated ★ 4.5
Battle Athletes VictoryRated ★ 5.0
You're My PetRated ★ 4.0- Eunbi & Kabi's Once Upon a TimeRated ★ 5.0
The RamyeonatorRated ★ 4.0
My Fair PrincessRated ★ 5.0
Baek-packer Season 1Rated ★ 3.5- Dragon LeagueRated ★ 4.5
Fruits BasketRated ★ 4.0