Titles you rated
Ex MachinaRated ★ 4.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 3.5
HuntRated ★ 3.0
PhantomRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 2.0
Extreme JobRated ★ 4.5
DogvilleRated ★ 3.0
KlausRated ★ 5.0
Terminator GenisysRated ★ 4.0
Terminator: Dark FateRated ★ 5.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.0
Terminator SalvationRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 4.5
Millennium ActressRated ★ 4.5
EpitaphRated ★ 3.5
VivariumRated ★ 3.0
ConstantineRated ★ 4.0
A Simple FavorRated ★ 4.0
The Danish GirlRated ★ 5.0