Titles you rated
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 3.5- The ClubhouseRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
Girl From Nowhere Season 2Rated ★ 3.0
Girl From NowhereRated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 3.5
Into the NightRated ★ 3.5
Band of BrothersRated ★ 4.5
Years and YearsRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 3.5
The BoysRated ★ 3.5