Titles you rated
The WailingRated ★ 4.0
TrumboRated ★ 4.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0- The LetterRated ★ 2.5
This Boy’s LifeRated ★ 2.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 2.0
The Gingko BedRated ★ 1.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.0
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 3.0
ThesisRated ★ 3.0
The Spirit of the BeehiveRated ★ 4.0
ChinatownRated ★ 4.0
A Better TomorrowRated ★ 3.5
CarsRated ★ 1.5
The Last SamuraiRated ★ 2.5
Marrying the MafiaRated ★ 2.0
FlightplanRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 2.5
BraveheartRated ★ 3.5
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 3.5