Movies
Ratings
802
The World of LoveRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
MagnoliaRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
Our Little SisterRated ★ 3.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.0
MisericordiaRated ★ 3.5
Stop Making SenseRated ★ 4.0
MovingRated ★ 3.5
District 9Rated ★ 3.5
The FatherRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
The Hateful EightRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0